Sesli Komut Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Sıkça Sorulan Sorular

 Kozmetik Jinekoloji eğitimi kimler için uygundur?

Başta Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları olmak üzere Estetik ve Plastik Cerrahlar, Medikal Estetik Uzmanları ve Genel Cerrahi Uzmanları bu eğitimden yararlanabilirler. 

 Eğitim ücretine konaklama ve ulaşım dahil mi?

Evet, eğitim ücretine katılımcının uçak bileti, havaalanından transfer ücreti ve konaklama dahil değildir.

 Eğitim sonunda bir sertifika alacak mıyım?

Evet, eğitimin tamamlanmasının ardından 3. günün sonunda katılım belgelerini tüm katılımcılarımızla paylaşıyoruz. Eğitimlerimiz İngiliz Sürekli Tıp Akademisi (BACME) tarafından akredite edilmiştir. Eğitim sonunda uluslararası geçerliliğe sahip BACME sertifikası ve aynı zamanda eğitmenimiz Op.Dr.Esra Çabuk Cömert, International Practitioners of Holistic Medicine (IPHM)'in akrediteli eğitmeni olduğu için eğitim sonunda yine uluslararası geçerliliğe sahip IPHM sertifikası da vermekteyiz.

 Eğitimler teorik mi, pratik mi?

Önce teorik, sonra pratik. Kozmetik Jinekoloji eğitiminde ilk gün teorik eğitimle geçiyor, ikinci ve üçüncü günler de ise hasta başında uygulama yapıyoruz. Eğitim içeriğine ve yapılan vakalar hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 Eğitime daha önce katılanların yorumlarını öğrenebilir miyim?

Elbette, “Katılımcı Yorumları” sayfasında Op. Dr. Esra Çabuk Cömert tarafından verilen Kozmetik Jinekoloji eğitimine katılanların yorumlarını görebilirsiniz.


facebook İnstagram Youtube
Whatsapp